Cahan Tekstil

Dokuma

Dokuma

1948 yılında kurulmuş olan dokuma bölümümüz, bu zamana kadar edinmiş olduğu iş bilgisi ve tecrübe ile döşemelik, perdelik, yatak örtüsü kumaşı üretimi alanında iç ve dış piyasadaki bilinirlik düzeyini her geçen gün arttırmaktadır. Kumaşların üretim sürecinde, bünyesinde bulundurduğu yetkin ve tecrübeli bir ekip ile sadece desen ve içerik bazlı değil, aynı zamanda çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde üretim yapmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapmış olduğumuz üretimde, müşteri memnuniyeti her zaman en önemli firma politikalarımızdan biri olmuştur.

Bu doğrultuda, yerli ve yabancı müşterilerimizin yapmış olduğu geri bildirimler, üretim ve pazarlama ekiplerimizce dikkatli bir şekilde incelenip, gerekli yatırım ve yenilikler ile ürünlerini geliştirmektedir. Her bölümünde olduğu gibi çevreye duyarlı bir şekilde üretim yapmaya son derece önem verilen tesisimiz, sürdürülebilir ve çevreci üretimi belgeleyen kalite ve standart belgelerine sahiptir. Sürdürülebilirlik bilinciyle bünyesinde yapılan tüm üretim faaliyetlerinde tüketilen elektriği, yatırım yapmış olduğu yenilenebilir rüzgar enerji santrallerinden karşılamaktadır.

Her zaman kaliteli üretim ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, bugünün ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda gelecek nesillerin ihtiyaçlarını da düşünmektedir. Bu farkındalıkla sürdürülebilir üretim yöntemlerini ve teknolojilerini tercih etmektedir. Müşterilerimizin verdiği güç ve destek ile bu yöndeki yatırımlarına devam etmektedir.