Cahan Tekstil

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Çahan Tekstil, ev tekstili sektöründe bugüne kadar sunduğu kaliteli üretim ve hizmeti, dış giyim sektöründe de göstermek üzere 2013 yılında Çahan Dijital tesisini bünyesine katmıştır. İçerisinde bulundurduğu rotasyon ve dijital baskı makineleri ile pamuk, polyester, viskon, ipek ve karışımlarını içeren her türlü kumaşa baskı yapabilen tesisimiz, baskı altı hazırlama ve bitiş hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

 

Reaktif, dispers, pigment ve ronjan baskı başta olmak üzere, her türlü özel baskı hizmetini sunabilmektedir. 50.000 metre/gün rotasyon, 35.000 metre/gün dijital ve 15.000 metre/gün apre-düz boya olmak üzere toplamda 100.000/gün metre üretim kapasitesi bulunan tesisimiz, tecrübe ve sektörel bilgi birikimi ile müşterilerine her zamanki gibi kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır . Her bölümünde olduğu gibi çevreye duyarlı bir şekilde üretim yapmaya son derece önem verilen tesisimiz, sürdürülebilir ve çevreci üretimi belgeleyen kalite ve standart sertifikalarına sahiptir.

Sürdürülebilirlik bilinciyle bünyesinde yapılan tüm üretim faaliyetlerinde tüketilen elektriği, yatırım yapmış olduğu yenilenebilir rüzgar enerji santrallerinden karşılamaktadır. Her zaman kaliteli üretim ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, bugünün ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda gelecek nesillerin ihtiyaçlarını da düşünmektedir. Bu farkındalıkla sürdürülebilir üretim yöntemlerini ve teknolojilerini tercih etmektedir. Müşterilerimizin verdiği güç ve destek ile bu yöndeki yatırımlarına devam etmektedir.